تعميرات ساختمان تعميرات ساختمان .

تعميرات ساختمان

تعميرات ساختمان آپارتمان هزينه هايش را جبران ميكندچگونه است؟

اين كه يك پروژه بازسازي عاقلانه و هوشمندانه هست يا نه به طور عمده بستگي به اين دارد كه چه زماني قصد فروش خانه خود را داريد. بازسازي به شكلي كه خانه شما را براي حداقل  10 سال زندگي آينده در آن  كارآمد تر و دلنشين تر كند قطعا ارزش هزينه و زحمتش را دارد. اما اگر به زودي قصد فروش آن را داشته باشيد چطور؟

حقيقت اين است بيشتر پروژه هاي بازسازي به اين دليل كه بدون در نظر گرفتن " هدف بازسازي " صورت مي گيرند، هزينه پرداخت شده را هنگام فروش باز نمي گرداند.

قطعا ممكن است كه بعضي تعميرات ساختمان ها صرفا براي جذب خريدار براي خريد خانه شما و بعضي براي بالاتر بردن قيمت فروش انجام مي پذيرند.

به طور معمول اينطور است كه قيمتهاي پيشنهادي خريداران كمتر از عددي است كه در ذهن شماست و حتي به ندرت جبران هزينه هاي بازسازي را ميكند.

بازسازي خانه براي فروش

علت آن است كه فلسفه بازسازي يك خانه قبل از فروش با بازسازي براي ارتقا دادن كيفيت يك آپارتمان براي زندگي شخصي كاملا متفاوت است. اشتباه نكنيد! منظور ما اصلا فريب دادن خريداران نيست !   ،  بلكه ايجاد يك سري تغييرات مهندسي شده و مطابق اصول روانشناسي و جامعه شناسي است. يك صاحبخانه ممكن است طبق ميل و سليقه شخصي اش براي بازسازي آشپزخانه منزلش به منظور استفاده شخصي 50 ميليون تومان هزينه كند . اما اگر اين كار قبل از فروش آپارتمان و صرفا به منظور حداكثر كردن قيمت فروش باشد اشتباه است و نبايد انتظار داشته باشيد كه خريدار حاضر باشد 50 ميليون تومان ملك شما را گرانتر بخرد، چه برسد به اعداد بالاتر از اين.

به خاطر داشته باشيد ما راجع به ظاهر سازي سطحي و صزفا به نمايش گذاشتن يك خانه براي فروش صحبت نخواهيم كرد بلكه اين بازسازي ممكن است هزينه بر هم باشد ، اما درست و اصولي و مهندسي شده!

" هيچ وقت بيش از مبلغي كه بدست مي آوريد براي تعميرات ساختمان هزينه نكنيد! " بسياري از مردم ميليون ها تومان خرج خانه اي مي كندد كه ديگر قرار نيست در آنجا زندگي كنند . مبلغ هنگفتي صرف تعويض كف پوشي ميكنند كه هنگام فروش هيچ تاثيري در مخاطبشان ( خريدار ) ندارد ! قطعا خانه شما براي ترغيب خريدار نياز به كمي آرايش دارد ، اما نه هر آرايشي و نه به هر قيمتي.

اگر قرار باشد 10 ميليون خرج بازسازي حمام بكنيد و آپارتمان شما را 10 ميليون گرانتر بخرند ، ايا واقعا صرف اين هزينه منطقي است؟ پس زمان و دردسر هايي كه كشيديد چه؟ اگر قرار است سودي نداشته باشد، چرا خود را به زحمت مي اندازيد؟؟ البته يك استثنا دارد و آن اين است كه وضعيت حمام خانه شما به حدي خراب باشد كه هر خريداري به محض ديدن آن به دنبال درب خروج بگردد! كه در آن صورت هم بايد مطابق يك منطق و اصول براي بازسازي آن هزينه كنيد.

بيشترين هزينه را صرف نقاطي بكنيد كه بيشترين تاثير و بازده را در فروش دارند!

هزينه هاي اضافي را كم كنيد ! گاهي ترميم يك بخش تاثيرش اگر بيشتر از تعويض نباشد كمتر نيست!

بودجه تان را خرج چيزهايي كه ديده نميشوند نكنيد . اگر هم خريداري حين بازديد متوجه آن شد ، ميتوانيد بگوييد كه آن را هم تعويض ميكنيد يا به اندازه مبلغ تعويض آن در فروش تخفيف بدهيد.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ دى ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۳۹:۴۸ توسط:sanaz موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :